Tyčinky Bombus: vitaminová a proteinová bomba

Tyčinky Bombus: vitaminová a proteinová bomba

S raw produkty jakoby se roztrhl pytel. Jakožto příznivec zdravé výživy jsem vyzkoušela takových pochutin, zejména tyčinek, několik. Velkým plusem raw tyčinek, hlavně pro celiaky, je to, že jsou přirozeně bez lepku, tudíž nemusíte při kupování luštit složení. Zkrátka je můžete kupovat jen podle příchutí, které vám chutnají. Smlsnout si na nich však můžou bez sebemenších obav i diabetici, vegani nebo lidé s laktózovou intolerancí. Jak už jsem zmínila, ochutnala jsem raw tyčinek celou řadu. Chutnaly mi všechny, ale úplně nejvíc jsem se zamilovala do Bombus tyčinek. Konkrétně se můžu utlouct po těchto druzích: coconut & cocoa, cocoa & cocoa beans, maracuja & coconut a protein banana.

Bombus tyčinky vás ale nedostanou pouze svojí prvotřídní chutí, ale i unikátním složením, které organismu poskytne mnoho vitaminů, stopových prvků a dalších živin. Zároveň vám dodají spoustu energie, zasytí vás a uspokojí vaše chutě na sladké.

Tyčinky Bombus můžete vybírat z několika řad:

  • Raw energy – rychle doplní energii, dodají vitaminy, minerální látky a vlákninu
  • Raw protein – obsahují vysoký podíl rýžového proteinu a jsou ideální hlavně pro sportovce a všechny, kteří hledají vhodný zdroj bílkovin čistě rostlinného původu
  • Kids energy – zdravé, ovocné a přirozeně sladké tyčinky pro malé mlsaly
  • Slim snack – obsahují spoustu vlákniny a zdravých semínek a jsou ideální pro všechny, kteří si chtějí zamlsat a přitom udržet štíhlou linii

Více o tyčinkách Bombus najdete zdeTento web využívá soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s použitím souborů cookie.