SENS BARS: jedinečné cvrččí tyčinky

SENS BARS: jedinečné cvrččí tyčinky

Vážně, nedělám si z vás legraci. Opravdu čtete správně. Dneska vám představím skvělé energetické a proteinové tyčinky ze cvrččí mouky od společnosti Sensbar. Možná už jste si všimli reklamy na ně na internetu, zejména na Facebooku, kde jsem ji zaregistrovala i já. Okamžitě mě to zaujalo. Proteinovky i energetické tyčinky zbožňuju, není den, kdybych si alespoň jednu nedala, a moc ráda zkouším nové výrobky.  Na těchto mě zaujal hlavně fakt, že v jejich složení figuruje vedle sušených datlí, kešu oříšků, arašídového másla, kakaové hmoty, kokosu a dalších ingrediencí právě cvrččí mouka. Nejprve jsem se zašklebila položila jsem si otázku: To jako vážně? Pak jsem si ale o “hmyzí” mouce vygooglovala různé informace a zjistila jsem, že je to vlastně velice zdravá surovina. Obsahuje například vysoký podíl důležitých minerálních látek, jako je vápník, zinek a železo, a samozřejmě také bílkoviny a zdravé tuky. V samotných tyčinkách zaujímá cvrččí mouka přibližně 10 % z celkového složení, takže kdybyste nevěděli, že tam je, podle chuti byste to vůbec nepostřehli.

Sensbar aktuálně nabízí čtyři druhy cvrččích tyčinek – jedná se o energetické tyčinky ananas & kokos a tmavá čokoláda & pomeranč a pak proteinové tyčinky tmavá čokoláda & sezam a arašídové máslo & skořice. Výborné jsou všechny čtyři druhy, ale mým největším favoritem je ananasová s kokosem, která je jemná a příjemně nasládlá právě díky lahodnému a šťavnatému ananasu a datlím, a pak proteinová čokoládová se sezamem, která je poměrně hořká a ne příliš sladká, ale chutná skvěle.

Tyčinky Sens jsou bezlepkové, ne však veganské ani vegetariánské, a chutnají podobně jako jiné raw tyčinky. Rozhodně stojí za vyzkoušení. Co se mě týče, určitě přibudou do mého šuplíku se zdravými dobrotami. A taky doufám, že časem do nabídky přibudou i další příchuti jako třeba s fíky, meruňkami, mandlemi, para ořechy a podobně.

Koupit je můžete v různých e-shopech i v kamenných prodejnách, a samozřejmě na stránkách Sensbar zde

 Tento web využívá soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s použitím souborů cookie.