Roobarky: bezva svačinka do kapsy

Oblíbili jste si takzvané raw tyčinky? Nebo, pokud nemusíte držet bezlepkovou dietu, chutnají vám klasické müsli tyčinky nebo cereální tyčinky ať už ovocné či ořechové, bez polevy nebo máčené v čokoládě či jogurtu? Pak neváhejte ani minutu a ochutnejte tyčinky Roobar.

Tyto tyčinky jsou bezlepkové, vyrobené z nejkvalitnějších surovin (jako jsou třeba datle, kakaové boby, ořechy a mandle, konopný protein nebo chia semínka) a jsou zpracovány šetrnou metodou sušení, které probíhá při maximální teplotě 42 °C. Díky tomu se zachovávají všechny potřebné živiny.

Roobarky jsou bohaté na antioxidanty, které chrání buňky před volnými radikály, bílkoviny, minerální látky a vlákninu, která je důležitá pro správnou činnost střev a pravidelné vyprazdňování. Jsou velice chutnou a zdravou svačinkou, po které můžete sáhnout, když vás honí mlsná nebo máte hlad.

Roobar tyčinky neobsahují lepek, sóju ani laktózu a jsou k dostání, podobně jako jiné raw tyčinky nebo klasické müsli tyčinky, v mnoha variantách. Mně osobně nejvíce chutná kombinace kakao + mandle, chia + kokos a moruše + vanilka. Koupit je můžete například zdeTento web využívá soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s použitím souborů cookie.