My darling Woody

My darling Woody

Tuto rubriku jsem založila proto, abyste měli možnost mě trochu více a lépe poznat. Zkrátka, abyste si mohli o holce, která vás láduje bezlepkovými recepty, udělat trochu obrázek. Jak samotný název rubriky napovídá, najdete zde příspěvky týkající se mých zájmů, věcí a lidí, které mám ráda a přinášejí mi radost, ale třeba i články a doporučení na různé kulturní akce, filmy, muziku, restaurace, jídla, nápoje a podobně. Prostě zde bude taková mozaika z mého života.

Co se týče prvního příspěvku, nemusela jsem nad “tématem” přemýšlet ani vteřinu. Představuji vám svůj největší poklad, mého pejska Woodyho.

Něco málo vám o Woodym řeknu. Budou mu necelé dva roky – přesně to nevím, protože ho mám z útulku, odkud jsem si ho vzala loni v srpnu. Jak moje kamarádka říká, je to pes, který srší štěstím. Ano, teď už veselý a hravý opravdu je, ale pořád má čas od času i ustrašené chvilky, protože si kdysi dávno musel projít něčím ošklivým…

Pokud jde o naše společné aktivity, tak chodíme s Woodym na cvičák a na agility (to proto, aby se naučil poslušnosti, vyběhal se a byl v kolektivu psích kamarádů), podnikáme různé výlety a protože u nás v práci mají zvářata vstup povolen, beru ho občas s sebou. Díky bohu nemá s ježděním v tramvajích ani autobusech žádné problémy. Naopak, cítí se tam jako doma – dřepne si pod sedadlo a čeká, dokud není čas vystupovat.

Jelikož je to kříženec jezevčíka, teriéra a kdoví čeho dalšího, je pěkně temperamentní a tvrdohlavý. Má svoji hlavu a zkouší, kam až může zajít, dokud neztratím trpělivost. Ale je to zlatíčko – každý den vymyslí nějakou kulišárnu, kterou mě rozesměje. Zkrátka dělá můj život veselejším a hravějším.Tento web využívá soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s použitím souborů cookie.