Cvičinka: tyčinka, která vás postaví na nohy

Cvičinka: tyčinka, která vás postaví na nohy

Raw tyčinky, energetické tyčinky, proteinové tyčinky – není den, kdy bych si alespoň na jedné nepochutnala. Nejen, že jsou co se chuti týče excelentní, ale také jsou přínosné pro naše zdraví, protože obsahují mnoho semínek, ořechů, sušených datlí a jiné sušené plody.

Doteď pro mě byly číslem jedna tyčinka od společnosti Bombus energy, kterým na paty šlapaly Mixitky. Po ochutnání Cvičinek na Vegan festu jsem ale medailové příčky musela přehodnotit. Prvenství nyní zaujímají právě Cvičinky, konkrétně maková a kokosová verze, protože právě mák a kokos zbožňuju ze všeho nejvíc.

Ručně dělané veganské bezlepkové raw Cvičinky můžete zakoupit v obchodech se zdravou výživou nebo zde a to v balení 50 g nebo 100 g v několika lákavých a chutných variantách. Konkrétně se jedná o tyty:

Kokosová – svěží a voňavý kokos potěší všechny chuťové pohárky. Jeho lahodnou chuť doplňují jemné kešu oříšky, datle a hrachovo-sojový protein.

Arašídová – obsahuje sušené datle, arašídy, rozinky a hrachovo-sojový protein, který dodá organismu cenné bílkoviny. Tato tyčinka je výborná pro všechny sportovce před nebo po tréninku, protože podpoří rychlé vstřebání aminokyselin.

Fíková – kombinace slaďoučkých sušených fíků, datlí a voňavého kokosu se přímo rozplývá na jazyku. V jejím složení je taktéž hrachovo-sojový protein.

Kakaová – pro milovníky čokolády a kakaa je tato tyčinka tím pravým kakaovým. Obsahuje datle, kešu oříšky, mandle, kokos, rozinky a bio prášek z nepražených kakaových bobů, který se pyšní vysokým podílem antioxidantů, nenasycených mastných kyselin a minerálních látek, jako je hořčík, mangan, železo nebo zinek.

Maková – je plná máku, který je významným zdrojem vápníku důležitého pro silné kosti. Kromě něj obsahuje ještě sladké datle, rozinky a kešu oříšky.

Ořechová – představuje vzpruhu nejen pro tělo, ale i mozek. Směs tří druhů ořechů (vlašské, kešu a mandle), rozinek, datlí a kokosu vám dodá pohon na několik hodin.

Konopná – utužte své zdraví. Loupaná konopná semínka jsou bohatá na nenasycené mastné kyseliny, aminokyseliny, vitaminy skupiny B a celou řadu minerálních látek. V kombinaci se sušenými datlemi, rozinkami, arašídy a kokosem je tato tyčinky chutnou a zdravou bombou.

 

 Tento web využívá soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s použitím souborů cookie.